top of page

İNTERAKTİF MENTAL TİMER

logo.png

Mental Timer Bilişsel ve fiziksel güçlükleri olan çocuklar ve yetişkinlerde zamanlama, dikkat, koordinasyon ve işlemleme performansını geliştirmek için tasarlanmış bilgisayar tabanlı giyilebilir bir cihaz programıdır.

Bir çocuğun-yetişkinin bir dizi tüm vücut egzersizini bilgisayar tarafından üretilen bir  vuruş, ses, görsel bildirimle senkronize etmesini sağlayarak çalışır ve beyinde gelişmiş zamanlama, ritim ve senkronizasyon için görsel ve işitsel geri bildirim sağlar. Mental Timer çocukları motive eden oyun benzeri özelliklere sahiptir. 

Vücudunuzun ve beyninizin zamanlama yeteneği, düşünme, konuşma ve yürümeniz de dahil olmak üzere yaptığınız her şey için esastır.
Beynin milyarlarca sinir ağının etkili ve verimli bir şekilde iletişim kurması için zamanlama kritik öneme sahiptir. Yüksek performansın anahtarlarından biridir.
İçsel zamanlamanız doğru çalıştığında, okula veya işinize odaklanabilir, yeni tanıştığınız kişilerin isimlerini hatırlayabilir, ayağınız takılmadan koşabilir ve kolayca kitap okuyabilirsiniz. Dahili saatiniz senkronize olmadığında birden fazla sorunla karşılaşabilirsiniz.

cute-toddler-with-stethoscope.jpg

Pediatri

DEHB

Otizm

Duyusal İşlemleme Bozuklukları 

Öğrenme Güçlüğü

Gelişimsel Gerilikler

Serebral Palsi

Gelişimsel Koordinasyon Bozukluğu 

happy-aged-woman-holding-white-cup-coffee.jpg

Yetişkin

Hemipleji

Travmatik Beyin Hasarı

Spinal Kord Yaralanmaları

Parkinson

Multipl Skleroz (MS)

Nörolojik Hastalıklar

full-shot-football-trainer-teaching-kids.jpg

Sporcu

İşlemleme Hızı

Akademik performans

Denge

Yürüme Asimetrisi

Kondisyon

Spor Yaralanmaları

bottom of page